Akbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası

Akbank üzerinden faydalandığınız bir kredi kartınız ya da vadesiz bir mevduat hesabınız varsa, bunlar ile ilgili tüm detayları telefon bankacılığı yardımıyla öğrenebilirsiniz. Bunun için telefonlarınızdan 444 25 25’i aramanız yeterlidir. Bu telefon numarasını tuşladıktan sonra, kredi kartı işlemleri ve diğer bankacılık işlemleri ile ilgili, operatör seslendirmesini işiteceksiniz. Burada, işleminiz için uygun olan menüyü seçerek, işlem yapabilirsiniz.

Akbank Telefon Bankacılığında Neler Yapılır?

Akbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra, kredi kartınızla ilgili son ekstre özet bilgisi, dönem içi hareketler, limit ve hediye puan bilgileri, kredi kartı borç ödeme işlemleri ve ekstre işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bankacılık işlemleri için Akbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra vadeli ve vadesiz hesap işlemleri, kendinize ait bir hesaba ya da farklı bir banka hesabına havale ve eft işlemleri, yatırım hesabı kontrolleri, fon alım ve satım işlemleri, güncel döviz kurları ve repo değerleri hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Görüldüğü gibi, banka şubelerinde ne gibi işlemler yapabiliyorsanız 444 25 25 numarasından da bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıp Çalıntı İşlemleri İçin Ne Yapılmalı?

Akbank üzerinden sahip olduğunuz vadesiz hesap kartınızı ya da kredi kartınızı kaybetmişseniz, 444 25 25 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Kayıp ve çalıntı işlemlerinde hız kazanılması için, operatör ile yapılacak görüşme sırasında 1’i tuşlarsanız, doğrudan bankanın müşteri temsilcisine yönlendirilirsiniz. Bu görüşme sırasında kartınızı kaybettiğinizi ya da çaldırdığınızı talep etmeniz üzerine, kartınızdan işlem yapılmasını engelleme adına işlemler yapılacaktır. Böylelikle, hesabınızda bulunan paraların farklı kişiler tarafından haksız yere kullanılmasının da önüne geçmiş olacaksınız.

Akbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra kullanıcıların merak ettikleri bir durum da herhangi bir ücret ödenip ödenmediğidir. 444 25 25 ya da 0850 222 25 25’i aramanızın ardından, şehir içi ücret tarifesine göre ücret ödeyeceksiniz. Faturalı hat kullanıcılarının sahip oldukları arama dakikaları burada geçerli olacak ve hattınızda tanımlı olan bu dakikalar sayesinde, ücretsiz olarak Akbank müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamış olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Gelir Belgesiz 55.000 TL Kredi başlıklı makalemizde gelir belgesiz hakkında bilgiler verilmektedir.