En Uygun Araç Sigortası Yapan 5 Sigorta Şirketi Önerisi

Zorunlu trafik sigortasına gelen fahiş zam sonrası sigorta şirketleri biraz geri adım atmış ve indirime gitmişti. Ancak halen fiyatlar yüksek olmakla birlikte, yinede kampanyalar, vs. derken vatandaş bir şekilde daha uygun fiyata sigorta yaptırmaya çalışıyor. Bizler de bu yazımızda sigorta yaptırmayı düşünen okurlarımız için en uygun araç sigortası yapan 5 firma önerisi yapmaya çalışacağız.

Anadolu Sigorta

Geniş müşteri portföyü bulunan Anadolu Sigorta ‘dan teklif almak için 300 civarındaki acentelerinden herhangi birisine gidebilir, resmi internet sitesi olan www.anadoluhayat.com.tr üzerinden teklif talebinde bulunabilir ve yine Anadolu Sigorta çağrı merkezi numarası 444 55 00 ‘ü arayabilirsiniz.

 Axa Sigorta

Yaklaşık 100 yıldır sigorta işi ile uğraşan ve kasko ile trafik sigortasında müşterilerine çok cazip teklifler sunan Axa Sigorta ‘nın % 7 ‘lik hissesi de T.C. Ziraat Bankası ‘na aittir. Axa Sigorta ‘dan zorunlu trafik sigortası tekflifi alabilmek için Axa ‘nın kurumsal internet sitesi adresi olan www.axasigorta.com.tr ‘den ya da Axa Çağrı Merkezi ‘nin 0 850 250 99 99 nolu telefonunu arayabilirler.

Anadolu Sigorta

Atatürk ‘ün talimatları ile Türkiye İş Bankası ‘nın da desteği ile kurulan Anadolu Sigorta sigortacılık alanında duayen firmalardan birisi olup, resmi internet sitesi olan www.anadolusigorta.com.tr  üzerinden birçok işlemi online olarak yapabilmektesiniz. Bunun içerisinde zorunlu trafik sigortası teklifi almak da bulunuyor. İster buradan isterseniz de Anadolu Sigorta Çağrı Merkezi ‘nden yani 0 850 744 0 744 nolu telefondan teklif alabilirsiniz.

Ergo Sigorta

” Sigortalatmak yerine Ergolatın ” sloganıyla akıllarda yer edinen Ergo sigorta dünya genelinde faaliyet gösteren çok büyük bir sigorta şirketidir. Ergo Sigorta ‘nın da internet sitesi olan www.ergosigorta.com adresinden zorunlu trafik sigortası için teklif alabilirsiniz. İnternet sitesinin yanı sıra Ergo Sigorta Müşteri Hizmetleri numarası olan 0 850 211 11 11 telefonu arayarak da zorunlu trafik sigortası yaptırmak istediğinizi ve teklif almak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Sigorta yaptırmadan önce ilinizde bulunan ve Ergo Sigorta ile anlaşması bulunan servislere yine internet sitesinden bir göz atabilirsiniz.

Generali Sigorta

Generali Sigorta ‘nın cazip trafik sigortası teklifleri için www.generali.com.tr ‘ye girip ya da 0 850 555 55 55 nolu telefonu aramanız yeterlidir.

 

Bir önceki yazımız olan Akbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası başlıklı makalemizde Akbank müşteri hizmetleri, Akbank Müşteri Hizmetleri Bağlanma ve Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.