Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya kredi kartı sayesinde bankanın üye iş yerlerinden avantajlı alışverişler yapabilirsiniz. Bir çok alanda yapılan kampanyalarda yararlanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerden puanlar kazanarak sizlerde kazandığınız puanları bedava alışveriş yaparak harcayabilirsiniz. Bank Asya kredi kartı başvurusu yaparak bankanın kredi kartına sahip olma imkanınız bulunmaktadır. Bu işlemi nasıl yapacağınızı ise yazımızın devamını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Bank Asya kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın herhangi bir şubesine gidebilirsiniz. Bankanın şubelerinde yetkili kişiler tarafından sizlere verilen kredi kartı başvuru formunu doldurmanız ve gerekli olan evrakları beyan etmeniz gerekmektedir. Kredi kartı başvuru formunun yanı sıra gelir belgeniz, nüfus cüzdanı fotokopisi ve ikametgah belgenizi vermeniz gerekmektedir. Banka bu evraklar ile başvurunuzu alarak gerekli incelemeleri başlatacaktır. Banka tarafından yapılan bu inceleme ortalama olarak üç iş günü sürebilmektedir. Daha sonrasında banka sizlere ile iletişime geçerek kredi kartı başvurunuz hakkında sonucu sizlere bildirecektir. Kredi kartınız onaylandıktan sonra ise kredi kartı basım işlemleri gerçekleştirilerek sizlere kredi kartı verilmektedir.

Bank Asya kredi kartı başvurusu işlemini ayrıca bankanın internet sitesinde de gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayın. Açılan sayfada bazı kişisel bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra formu göndermeniz yeterlidir. Banka gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sizlere kısa bir süre içerisinde kredi kartı başvurunuzun sonucunu iletecektir. Eğer kredi kartınız olumlu olarak onaylanırsa banka kredi kartınızı basacak ve sizin adresinize iletecektir.

Bu makalemde size Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan HSBC Eft Saatleri başlıklı makalemizde hsbc bank eft saati kaça kadar, hsbc bank eft saatleri kaçta bitiyor ve hsbc bank eft saatleri ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir