Bank Pozitif İle Kredi Kullanma

Bank Pozitif şubesiz bankacılık anlayışıyla işlemlerini yapmaktadır. 2002 yılınsa TMSF tarafından satışa çıkarılmış Toprak Yatırım Bankası A.Ş. hisselerinin yine aynı yıl kurulan C Faktoring A.Ş. tarafından satın alınmıştır. 2004 yılından itibaren Ankara ve İzmir’de kurumsal ve bireysel bankacılık hizmetleri veremeye başlamıştır. 2009 yılına kadar 14 şubesi bulunan banka 2011 yılında küçülme kararı alarak tüm şubelerini kapatmıştır. 2012 yılından itibaren de kredi başvurularının internet üzerinden tamamlanması ve şubesiz bankacılık işlemlerini yapmaya başlamıştır. Pozitif Bank ile internet üzerinden tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. BankPozitif Mesaj Merkezi üzerinden yazarak sorularınızı merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Konuşmayı sevenler içinde 44 44 365 numaralı telefonla sesle yanıt sisteminden bilgi alabilirsiniz. Bank Pozitif ile kredi kullanmak isteyenler internet üzerinden müracaat ederek işlemlerini tamamlarlar. İhtiyaç kredisi işlemleri 4 dakikada yapmaktadır. Bireysel kredilerde 50.000._TL kadar 36 ay vadeli masrafsız kredi verebilmektedir. Ev ve işyeri teminatı alarak teminatın değeri ve kredi notunuza göre ihtiyacınız kadar vermektedir. Konut kredilerinde de 120 aya kadar kredi talebinizi değerlendirmektedir. Alacak olduğunuz araç ile 48 aya kadar kredi kullanabilirsiniz. Diğer bankalara göre internet üzerinden işlem yaparak bankacılıkta farklı bir yol denemiştir Masraflarını aza indirerek merkezi sistem ile bankacılıkta iddiası sürdürmektedir. Bank Pozitif ile internet üzerinden şube işlemleri olmadan gereken her türlü işlemi yapabilirsiniz. Çalışma durumunuza göre krediyi rahatlıkla alabilirsiniz. Kredi notu riskleriniz de önemli bir yer tutmaktadır

Bu makalemde sizlere Bank Pozitif İle Kredi Kullanma  konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Dönem Borcu Ekstresini Öteki Aya Atlatma başlıklı makalemizde bonus kart, flexi kart ve garanti bankası hakkında bilgiler verilmektedir.