Bank Pozitif Kredi Başvurusu

Bank Pozitif Türkiye’de kurulmuş bir bankadır. Mali yapısı ve sermayesi açısından Türkiye’deki en güçlü bankalardan biridir.  Klasik bankacılık anlayışından farklı olarak tüketici kredilerini teknolojik kanallar üzerinden sunan bir bankadır. Yaygın ağ sistemi olmadığından dolayı 19 ilde faaliyet göstermektedir. Bank Pozitif tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla adrese teslim adı altında ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bank Pozitif kredi başvurusunu internet üzerinden yapabilirsiniz. Şubelere de müracaat ederek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan başvuruda kredinizi otomatik olarak değerlendirilmektedir. Kredi başvurunuzun kesin sonucunu anında öğrenme imkanı sunulmaktadır. Krediniz onaylandıktan sonra kredi işlemlerinizi internet üzerinden zahmetsizce tamamlayıp, sizin istediğiniz zamanda adresinize gelmektedirler. Böylelikle sizi ziyarete geldiklerinde kredi evraklarınızı imzalatarak işleminizi tamamlarlar. Pozitif Bank kredi kullanımı sağladıktan sonra hangi banka ve şubeye göndermenizi isterseniz o bankaya kredinizi göndermektedir. Ayrıca banka ihtiyaç kredisinde ek masraf almamaktadır. İhtiyaç kredisi talep ettiğinizde evrak olarak nüfus cüzdanı, ikametgah veya fatura istemektedir. Fakat bankanın inisiyatifine bağlı olarak sizden ek kimlik ve gelir belgesi isteyebilir. Bankanın sizden talep ettiği belgeleri vermekle yükümlüsünüz kredi alabilmek için. Kredi işlemleriniz bittikten sonra taksitlerinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan ödeyebilirsiniz. Türkiye’de bulunan herhangi bir bankadan Bank Pozitif hesabınıza EFT işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi anlaşmalı ödeme noktalarından Denizbank şubelerinden ve Online PTT gişelerinden masraf ödemeden yapma imkanınız bulunmaktadır. Kredi başvuru işlemleri için detaylı bilgiyi ayrıca bankanın sitesinden de öğrenebilirsiniz.

 

Bu makalemde sizlere Bank Pozitif Kredi Başvurusu konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartınızla Sizden Habersiz Alışveriş Yapılmış Ne Yapmalısınız? başlıklı makalemizde kredi kartı, kredi kartı ile internetten alışveriş ve kredi kartınızla başkasının alışveriş yapması hakkında bilgiler verilmektedir.