burganbank iban sorgulama

Burgan Bank iban sorgulama

Burgan Bank’a ait bir hesabın iban numarasını öğrenebilirsiniz. Burgan Bank iban sorgulama işlemi için yapmanız gereken bankanın resmi web sitesini kullanmaktır. İnternet üzerinden sorgulama yaparak Burgan Banka’a ait bütün hesapların iban numarasını öğrenebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip edin.

Burgan Bank iban sorgulama işlemini gerçekleştirmek için buraya tıklayınız. Açılan sayfada bazı bilgileri belirtmelisiniz. Öncelikle hesabın bulunduğu şube kodunu girmelisiniz. Daha sonra hesap numarası ve ek numarasını belirtmelisiniz. Hesap numarası 8 karakterli ve ek numara 3 karakterlidir. Hesapla butonuna tıkladığınızda ise sayfada otomatik olarak karşınıza iban numarası çıkmaktadır. Öğrendiğiniz iban numarası ile para transfer işlemlinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şekerbank iban sorgulama başlıklı makalemizde Şekerbank iban doğrulama, Şekerbank iban nasıl sorgulanır ve Şekerbank iban sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*