Evde İş İmkanları – Evde Kokulu Taş Yapımı İşi

Evde İş İmkanları – Evde Kokulu Taş Yapımı İşi

Ülkemizde ekonomik dengeler bozuldukça evden çıkamayan evde iş yapmak isteyen ev hanımlarının da sayısı artmaktadır. Evde çocuk bakan daha önce mesai kavramı adı altında çalışamamış olan bayanlar ev ekonomisine katkıda bulunmak için evde yapabileceği iş fikirleri aramaktadır. Bu işlerden bir tanesi de evde kokulu taş yapımı işidir.

 

farkli-kokulu-tas-desenleri-ve-modelleri

Bu İşi Yapmak Zor Mu?

Bu işi yapmaktan gerçekten çok basit.  Çünkü size iş veren firmalar gerekli olan bütün malzemeyi size tedarik ediyor. Emekten başka gideriniz olmuyor. Ev işlerinden vakit bulabildiğiniz kadar bu işi evde çok rahat yapabilirsiniz.  Evde kokulu taş yapımı işi veren firmalar size bu ürünün ham maddelerini ve dökülmesi için gereken kalıpları size veriyor Tek yapmanız gereken bu ham maddeyi hazırlayarak kalıplara dökmeniz ve verilen tül paketlere koymanız gerekli. Hepsi bu kadar. İşin ayrıntısı iş verenler tarafından size aktarılacaktır.

390dc

 

 

Evde Kokulu Taş Yapımı İle Ne Kadar Kazanırım?

Evde Kokulu Taş Yapımı İşi veren firmalar sizden aylık yaklaşık ortalama 5 ila 7 bin arasında üretim yapmanızı istemektedirler ve genellikle iş başına 50 kuruş para ödemektedirler. Tek yapmanız çalışarak evinizin bütçesine destek olmanız. Sadece kendiniz değil arkadaşlarınız ve komşularınızla bu işi toplu olarak yapabilirsiniz. İşe geç kalma, amir şef baskısı olmadan rahat bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

 

Konu altına yaptığınız iş başvurularında mutlaka isim soy isim telefon numarası yazınız. Bu durumda işverenlerin size ulaşması daha kolay olacaktır. Sayfamız iş verenler tarafından yoğun bir şekilde takip edilmektedir.