Fibabanka Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Fibabanka yeni kurulan banklar arasında diyebiliriz. Yaklaşık olarak 5 yıllık bir geçmişi bulunmakta ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet veremeye çalışmaktadır. Fibabanka kredi kartlarında da aynı şekilde müşterilerine bankanın politikaları kapsamında olanaklar sunmaktadır. Fibabanka kredi kartlarında bonus kartı kullanan bankalar arasında yer almaktadır. Bonus kredi kartınızla Türkiye’de ve yurtdışında milyonlarca işyerinden alışveriş yapma imkanınız bulunmaktadır. Kazanmış olduğunuz bonusu alışverişlerde kullanabilirsiniz. Bonus Program Ortaklarında ekstra sunulan bonusları kazanabilirler.

Fibabanka Bonus Kredi Kartı Başvurusunu şubelerden ve internet bankacılığı aracılığıyla yapabilirsiniz. Kartınız banka tarafından onaylandıktan sonra kuryeler ile adresinize teslim edilmektedir. Fibabanka Bonus Kredi kartı üç seçenek ile karşınıza çıkmaktadır. Klasik, Gold ve Platinum gibi limitlere ve avantajlarına göre seçenekler sunmaktadır. Banka ayrıca kredi kartının yanında ek kartlara da önem vermektedir. Ek kart taleplerinizi birden fazla olarak alabilme imkanını sunmaktadır. Fibabanka Bonus kredi kartı sigorta kapsamı olarak kredi kartı işsizlik sigortası yaptırmanızı önermektedir. Vefat, kaza ve kaza sonucunda maluliyet, işsizlik, gündelik hastane ya da gasp, çalıntı risklerinde karşı sizi ve ailenizi güvence altına almak amaçlanmıştır. Sizin isteğinize bağlı olarak kredi kartınızı sigortalamaktadırlar. Diğer bankaların sunmuş olduğu gibi Fibabanka Bonus kredi kartı nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca belli bir miktar dahilinde aylık taksit olarak kredi kullanma imkanı da sunmaktadır. Kredi kartı geri ödemelerinizi internet bankacılığı, şubeler ve telefon bankacılığı ile yapabilirsiniz.

 

Bu makalemde sizlere Fibabanka Bonus Kredi Kartı Başvurusu konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri başlıklı makalemizde bonus card, garanti bankası ve Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.