Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvurusu ve özelliklerini sizler için derledik. Garanti Bankası şubelerine gidip kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer buna zamanınız yoksa Garanti Bonus Wep sitesine girdiğinizde hemen başvur alanına girerek başvurunuzu yapma imkanınız bulunmaktadır. İnternet üzerinden girişlere güvenemiyorum ben derseniz eğer Garanti Bankası sizi rahatlatmak amacıyla girdiğiniz tüm verilerin VeriSign SSl Sertifikası ile güvence altında olduğunu belirtmiştir. Kredi kartı başvurunuz onaylandıktan sonra kurye ile adresinize teslim ediliyor. Bonus Kart, Bonus Gold ve Bonus Platinum olarak limitlerine göre üç kart şeklinde düzenlenmiştir. Bunun yanında çok yönlü olarak birçok kart ile sizin karşınıza çıkmaktadır. Money kartlar ve Flexi Bonus kartları bulunmaktadır. Garanti Bankasının bonus kartları çok fazla seçenekler ile karşınızdadır. Kredi Kartları aynı zamanda sizin için kampanyalarda düzenlemektedir. Bu kampanyalar için komisyonlara göre sizlere seçeneklerde verilmektedir. Belirli alışverişlerinize kadar money para kazandırıyor. Alışveriş limitlerine göre eklenen money paralar uygun bir alışverişte kullanılma imkanı da sağlamaktadır. Aynı zamanda düzenli olarak ödeme yaptığınızda eğer gecikme söz konusu olursa erteleme yapmanızı sağlıyor. Bankadan yaptığınız işlemlerinizi de kredi kartınız ile yapma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Kira ödemesi, taksit yatırma, fatura ödemeleri, EFT ve havale yapma imkanınız bulunmaktadır. Bonus kart hatta takımlarınıza göre kartlar basarak takımınıza destek olmanızı sağlamaktadır.

 

Bu makalemde sizlere Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri  konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri başlıklı makalemizde akbank, akbank kredi kartı ve Akbank Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.