Akbank Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Akbank kredi kartı başvurusu ve özellikleri nelerdir yardımcı olmaya çalışacağız. Akbank kredi kartı başvurusunu şubelere giderek veya internet sitesi üzerinden yapma imkanı sunmaktadır. Şubeye başvurduğunuz zaman formu doldurarak gerekli belgeleri teslim edersiniz. İnternet Wep adresi üzerinden siteye girdiğinizde Kredi kartı başvuru formu doldurma bölümü gelmektedir. Bilgilerinizi girdiğinizde bankanın size sunduğu üç kredi kartı seçeneğinden birini seçmeniz gerekmektedir. Axess, Wings ve Free olarak kartları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kolay ve hızlı başvuru imkanı sağlamaktadır. Şubeye gitmeden adresinize teslim ediliyor. Başvurunuzu yaptıktan sonra sizi arayarak size imkanlar ve seçenekler ile ilgili olarak bilgi verilmektedir. Akbank kredi kartlarının avantajlarını söyleyecek olursak; alışveriş yaparken bankanın uygulaması ile chip – para kazandırıyor. Chip-paranın birikme miktarına göre alışverişlerinizde ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartları ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Mil puan yöntemleri ile uçak biletlerinizi alma imkanı sunmaktadır. Nakit kullanmak istediğinizde bankanın seçenekleri ile kredi kartından alabilirsiniz. Kredi kartı ile bireysel kredi kullanıyor gibi belli bir limite kadar ve 9 ay taksitli hızlı para imkanı vermektedir. Kredi kartları ile kira, aidat, okul taksiti gibi işlemleri EFT veya havale ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca banka ödeme düzenlerine ve yapılacak ödeme olanaklarına göre SMS para yöntemi ile 500 TL kadar anında kredi çıkartmaktadır. Bunların yanında taksit isteme, erteleme isteme ve borç transferleri seçenekleri ile hizmet veriyor.

 

Bu makalemde sizlere Akbank Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri  konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Gelir Belgesiz 55.000 TL Kredi başlıklı makalemizde gelir belgesiz hakkında bilgiler verilmektedir.