İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası ülkemizin en köklü bankalarından biridir. Türkiye’nin en yaygın şube ağları arasında yer almaktadır. İş Bankası ile özdeşleşen kredi kartı Maximum karttır. Artık bankanın değil kartın adını bile söylediğiniz zaman İş Bankası gelmektedir. Diğer bankalarda maximum kart kullanmaktadır fakat marka olarak İş Bankası önce gelmektedir. İş Bankası Maximum Kredi Kartı başvurusunu öncelikler bankanın şubelerinden yapmanız gerekmektedir. Bunun yanında internet şubesinden de kredi kartı başvuru işlemleri için seçenekler sunulmaktadır. Kredi kartınız onaylanma işlemi olduktan sonra kurye ile adresinize teslim edilmektedir.

Maximum kart ile üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Erteleme yapmadan eşit taksitler halinde kolayca geri ödeme imkanlarında sahip olmuş oluyorsunuz. Maximum kart alışverişlerinizde size maxipuan kazanıp, biriken maxipuanlarla maximum üye işyerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışında VISA/MasterCard ambleminin bulunduğu tüm noktalarda kullanma imkanına sahipsiniz. Geniş bir alana sahip olan maximum kart sayesinde nerde olursanız olun maxipuan kazanma imkanı sunmaktadır. Sosyal sorumluluklar ve kapsamlarını genişletmek amacıyla sinemalarda indirim ve müzelere girişlerin bedava olmasını sağlamaktadır. Ülke genelindeki müzeleri rahatlık ile dolaşma imkanınız bulunmaktadır. İş Bankası Maximum kart ile nakit avans kullanabilirsiniz. Acil nakde ihtiyacınız olduğunda sizin açınızdan bir avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda taksitli nakit avans ile geri ödemelerinizi 9 takside bölebilirsiniz. Böylelikle aylık olarak eşit miktarda geri ödeme yaparsınız ve gereksiz fazla faiz ödemenize gerek bulunmaz.

Bu makalemde sizlere İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Bonus Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde bonus card, fibabanka ve fibabanka başvuru hakkında bilgiler verilmektedir.