Findeks Kredi Notu Sms Uyarı Hizmeti Nedir?
Findeks Kredi Notu Sms Uyarı Hizmeti Nedir?

Findeks Kredi Notu Sms Uyarı Hizmeti Nedir?

Findeks Kredi Notu Sms Uyarı Hizmeti Nedir?

Ekonomik faaliyetlerimizin tümü bankalar nezdinde kayıt altına alınmaktadır. Tüm bilgilerimiz, ticari ve bireysel işlerimizin yer aldığı içerikler bankalar tarafından gözetim altında tutularak kredi notu dediğimiz aslında bankalar tarafından kredibilite olarak adlandırılan bir puanı vermektedir. Kredibilite en basit ve net anlatımı ile kredi çekebilmek için gerekli olan puan veya puanlama sistemini ifade etmektedir. Dolayısıyla bu kredi notu bankalar tarafından önemli olduğu gibi kişiler tarafından da önem arz etmektedir.

Kredi çekmek isteyen vatandaşlar kredi notlarını öğrenmek veya hali hazırdaki kredi notu üzerinde meydana gelmiş ya da gelebilecek değişimleri takip etmek istemektedirler.

Tamda bu noktadan hareketle Findeks tarafından geliştirilen bir sistem ile kullanıcılarının kredi notunu aylık olarak takip etmeleri amaçlanmıştır. Bankalar platformundaki bilgilerden yararlanarak kullanıcıların ekonomik faaliyetlerinin sonucunda aylık olarak etkileşime uğrayabilen kredi notunun takip edilmesi, daha sonrasında ise kullanıcılara bildirilmesi işlemi olarak findeks kredi notu sms uyarı hizmeti sağlanmaktadır.

Bu hizmet 2 ana paketten oluşuyor. Temel kullanım ve premium kullanım olmak üzere çeşitlendirilen bu hizmet, oldukça ucuz ve hesaplı bir hizmet aslına bakarsanız.

Temel kullanım paketi ücreti Aylık 4,5 TL+KDV ve Premium kullanım paketinin ücreti ise 11 TL+KDV olarak belirlenmiş. Kredi çekim işlemleri ve bankalar tabanında gündelik olarak kredi notuyla işi olan kişiler tarafından oldukça fazla yararlanılan bu sistem kredi notunu aylık olarak takip etmek isteyenlerin imdadına yetişen başarılı bir sistemdir.

Bu makalemde size Findeks Kredi Notu Sms Uyarı Hizmeti Nedir? konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Denizbank Tarım Kredisi Özellikleri başlıklı makalemizde denizbank, denizbank tarım kredi ve denizbank tarım kredisi geri ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*