Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar
Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

 Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

   Bankalar müşterilerine kredi kartı verirken genel olarak gelir belgesi istemektedir.

Bu durumda geliri olmayan veya gelirini belgeleyemeyenler gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar araştırması yapmaktadır. Bu yazımızda gelir belgesiz nasıl kredi kartı alabileceğinizi inceleyebilirsiniz.

Öncelikle bir geliri olan ve belgeleyemeyenler için gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar araştırması yapılmalı. Genel olarak ev hanımları bu durumla karşı karşıya kalmaktadır. Ev hanımlarının kira gibi gelirleri olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ev hanımları kredi kartı başvurusu yaptıklarında gelir belgesi olarak kira beyannamesini sunabilmektedirler. Geçmişte bankalara olan borcu varsa ve sorun yaşamamışsa bankalar bu tip olaylarda düşük limitli kredi kartı verebilmektedir. Bu sayede gelir belgesini kira beyannamesi olarak verebilmekte ve kredi kartı sahibi olabilmektedir.

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar ayrıca öğrencilere de kredi kartı verebilmektedir.

Üniversite öğrenimi gören öğrenciler bankalara başvurduklarında belirli limitlerde bankalardan kredi kartı sahibi olabilmektedir. Genel olarak üniversite öğrencileri devletten kredi desteği aldıklarında bankalar kredi kartı verebilmektedir. Bankaları öğrenim kredisini bir gelir olarak görmekte ve kredi kartı başvurularını onaylayabilmektedir. Bu gibi durumlarda bankalar düşük limitlerde kredi kartı vermektedir.

Bu yolların dışında kefil göstererek de kredi kartı sahibi olunabilmektedir. Kredi notu yüksek ve geliri uygun olan kişilerin kefil olması ile kredi kartı başvuruları onaylanabilmektedir. Sizlerde bu yolları izleyerek gelir belgesi göstermeden kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

 

Bu makalemde size Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde world kart başvuru sonucu, yapı kredi kart başvurusu sonucu öğrenme ve yapı kredi kkart başvuru sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*