HSBC havale ücretleri

HSBC havale ücretleri

HSBC havale ücretleri

HSBC hesabınızdan veya şubelerinden havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız havale işlemlerinde banka çeşitli oranlarda işlem ücreti tahsil etmektedir. HSBC havale ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

HSBC havale ücretleri şubeden yapıldığında yapılan tutara göre belirlenmektedir. Buna göre 20TL ile 400TL arasında havale ücreti tahsil edilmektedir.

HSBC internet bankacılığını kullanarak da havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığından yapacağınız havale işlemlerinde banka 1,50TL işlem ücreti tahsil etmektedir.

Telefon bankacılığı aracılığı ile yapacağınız havale işlemlerinde banak 12,50TL havale ücreti tahsil etmektedir.

HSBC havale ücreti sadece ATM’ler ve mobil bankacılık aracılığı ile yapıldığında ücretsiz olmaktadır. Diğer kanallardan yapılan işlemlerden banka ücret tahsil etmektedir.

Bu makalemde size HSBC havale ücretleri konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*