HSBC kredi Kartı Başvurusu
HSBC kredi Kartı Başvurusu

HSBC kredi Kartı Başvurusu

HSBC Bankası müşterilerine kredi kartı imkanı sunmaktadır.

Bu sayede banka müşterilerinin üye iş yerlerinden yapacağı harcamalarda çeşitli imkanlardan yararlanmalarını mümkün kılmaktadır. HSBC kredi kartı başvurusu yaparak sizlerde bankanın alışverişlerde sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Kredi kartı başvurusunu nasıl yapacağınızı yazımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

HSBC kredi kartı başvurusu bankanın şubelerinden gerçekleştirilebilmektedir. Banka şubelerinde kredi kartı başvuru formu doldurulmaktadır. Ayrıca ek olarak banka bazı belgeler istemektedir. Bu belgeler kredi kartı başvurusu yapacak olan kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesidir. İkametgah belgesi olarak adınıza kayıtlı olan elektrik, su, doğalgaz, internet gibi faturalar gösterilebilmektedir. Bu belgeler ile başvurunuz alınmakta ve en geç üç iş günü içerisinde kredi kartı başvurunuzun sonucu bildirilmektedir.

HSBC kredi kartı başvurusu işlemi ayrıca internet üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir.

HSBC internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Açılan sayfada bankanın istediği bazı bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri doldurduktan sonra başvurunuzu gönderebilirsiniz. Başvuru sonucu sizin başvuru esnasında belirlediğiniz cep telefonu numarasına gelecektir. Başvurunuz onaylanırsa bankanın herhangi bir şubesine kredi kartı başvurusu için gerekli olan evrakları beyan etmeniz yeterlidir.

Başvuru işlemlerinizi ayrıca bankanın telefon bankacılığını kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. HSBC telefon bankacılığını arayarak başvurular menüsünü tuşlamanız ve gerekli adımları izlemeniz yeterlidir. Bu işlemlerden sonra banka gerekli olan incelemeleri yapacak ve sizlere kredi kartı başvuru sonucunuzu iletecektir.Hsbc bank müşteri hizmetleri için tıklayınız.

 

 

Bu makalemde size HSBC kredi Kartı Başvurusu  konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde world kart başvuru sonucu, yapı kredi kart başvurusu sonucu öğrenme ve yapı kredi kkart başvuru sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*