Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde oldukça etkili bir bankacılık sürdüren Garanti Bankası kredi kartı ile de müşterilerine alışverişlerde bir çok imkan sunmaktadır.

Garanti Bankası’nın kredi kartı olan Bonus kredi kartı ile taksitli alışverişler ve indirimli alışverişler yapabilir, yaptığınız alışverişlerden puanlar kazanabilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapmak içinse aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın size en yakın şubesine gidebilirsiniz.

Bankanın şubesinde yapmanız gereken bazı adımlar vardır. Banka yetkilisinin size verdiği kredi kartı başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca bankaya gelir belgesiz, nüfus cüzdanı fotokopisi ve ikametgah belgesini sunmanız gerekmektedir. Bu belgeleri sunduktan sonra banka gelir ve kredi kartı incelemeleri yapacaktır. Yapılan incelemeler sonrasında ise kredi kartı başvurunuzun durumu sizlere iletilecektir.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu işlemini ayrıca bankanın telefon bankacılığı aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon bankacılığı aracılığı ile kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra banka gerekli incelemeleri yapacak ve sizlere telefon numaranızdan ulaşarak kredi kartı başvuru sonucunuzu iletecektir.Garanti Bankası Telefon bankacılığı için tıklayınız.

Bu yolların dışında Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvurusu yapmak için interneti kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Açılan sayfada banka sizlerden bazı bilgileri belirmenizi istemektedir. Bu bilgileri belirttikten sonra formu gönderdiğiniz kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmiş olmaktasınız. Kredi kartı başvuru sonucunuz ise sizlere cep telefonunuz aracılığı ile iletilecek ve onaylandığında kart basım işlemlerine geçilecektir.

Bu makalemde size Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde world kart başvuru sonucu, yapı kredi kart başvurusu sonucu öğrenme ve yapı kredi kkart başvuru sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir