Finansbank Kredi Kartı Başvurusu
Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank kredi kartı başvurusu yaparak sizlerde bankanın müşterilerine sunduğu alışveriş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Alışverişlerinizde taksit imkanlarından yararlanabilir ve yaptığınız alışverişlerden puanlar kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları bankanın üye iş yerlerinde bedava alışveriş yaparak harcayabilirsiniz.

Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın size en yakın şubesine gidebilirsiniz.

Banka şubesinde sizlere belirli evrakları doldurmanız istenecektir. Kredi kartı başvuru formunu doldurup imzaladıktan sonra bankaya bazı evrakları beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesidir. Bu evraklar ile yapacağınız başvuru sonrasında banka gelir ve kredi notu incelemenizi gerçekleştirecek ve uygun gördüğünde kredi kartı başvurunu onaylayacaktır.

Yapmak istediğiniz kredi kartı başvurusunu ayrıca internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Açılan sayfada sizlerden bazı bilgileri doldurmanız istenmektedir. Bu bilgileri doldurduktan sonra yapacağınız başvuru sonrasında banka incelemeleri yapacak ve kredi kartı başvuru sonucunuzu sizlere cep telefonunuzdan bildirecektir. Kredi kartı başvurunuz onaylandığında ise bankaya gerekli olan evrakları beyan etmeniz gerekmektedir.

Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak için ayrıca telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz.

Finansbank telefon bankacılığı için lütfen tıklayınız.Telefon bankacılığından yapacağınız tuşlamalar ile müşteri temsilcisi aracılığı ile kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra banka gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sizlere telefonunuz ile irtibata geçecek ve başvurunuzun sonucunu iletecektir. Başvurunuz onaylandığında ise kredi kartı basım işlemleri başlayacak ve sizlere kredi kartınız teslim edilecektir. Kredi kartınızı aldığınız alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Bu makalemde size Finansbank Kredi Kartı Başvurusu konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde world kart başvuru sonucu, yapı kredi kart başvurusu sonucu öğrenme ve yapı kredi kkart başvuru sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*