İNG Bank Turuncu Hesap

İNG Bank Turuncu Hesap

İNG Bank turuncu hesap uygulaması istediğiniz an da para çekip aynı zamanda para yatırabileceğiniz ve aynı zamanda vade sorunu olmayan bir tasarruf hesabı olarak günümüzde tercih edilmektedir. İNG Bank Turuncu Hesap açtırmak isteyenler artık şubeye gitmeden de bu işlemi yapabiliyor. İnternet üzerinden 3 adım olarak başvuru formu doldurabilirsiniz. Ayrıca bu hesap ile birlikte artık hoş geldin faizi de sunulmaktadır.

İNG Bank Turuncu Hesap dâhilinde yararlanabileceğiniz hoş geldin faizinin özellikleri ise aşağıdaki gibidir;

  • Bu kampanyanın faiz süresi 2 ay olarak sunuluyor. Hesabın açıldığı anda geçerlilik süresi başlatılmaktadır. Ayrıca faiz gecelik olarak işler ve günlük olarak sabit tutulur.
  • 2 ay sonunda uygulanan bu faiz oranı yine günlük olarak belirlenmektedir ve gecelik olarak işlemektedir.
  • Hesap açtırmak için bir alt limit yoktur.
  • Hesap üzerinden EFT ve Havale yapılabilmektedir.
  • ATM üzerinden İNG Turuncu Hesaba para yatırılabilmektedir.

İNG Bank Turuncu Hesap uygulamasının diğer özelliklerine bakacak olursak;

  • Vade sorunu yoktur ve istediğiniz her gün para yatırma şansına sahipsiniz.
  • İlk 50 gün boyunca hoş geldin faizinden, devam eden süre içerisinde de rekabetçi faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz.
  • Alt limit yoktur.
  • EFT ve Havale yapılabilmektedir.

Turuncu Hesap günümüz dünyasında yaklaşık olarak 25 milyon kişinin kullandığı bir hizmettir. Ayrıca tüketicilere sınırsız esneklik sağlar ve gecelik olarak yüksek faiz kazandırır. Şubelerden, internet üzerinden ve bankanın müşteri temsilcilikleri üzerinden talep oluşturulabilmektedir. Gelişen teknolojik imkânlar sayesinde artık turuncu hesap açtırmak için şubeye gitmenize de gerek yoktur. Çünkü cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj uygulamasıyla da yararlanabilirsiniz. Hesabın açılış süresi, sözleşmenizin tarafınıza ilk kez ulaşıp ulaşmamasına bağlı olarak 10 iş gününe kadar çıkabilmektedir. Bu süreci beklemek istemeyen tüketiciler ise en yakın ING bank şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Yapmanız gereken şeyler turuncu hesap için aslında çok basit. Bankanızın internet sitesi üzerinden başvuru formunuzu da doldurarak ING Genel Müdürlüğüne talep göndererek faizli hesap uygulamasından kısa sürede yararlanabilirsiniz.

Bu makalemde size İNG Bank Turuncu Hesap konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Odeabank Bank’o Kart başlıklı makalemizde odeo bank axees kart başvurusu, odeobank başvuru ve odeobank kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.