ING kredi kartı başvurusu

71ING kredi kartına sahip olup bankanın müşterilerine sunduğu avantajlardan yararlanmak için ING kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu sonrasında banka sizlere kredi kartını ulaştırmaktadır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

ING kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın şubelerine gidebilirsiniz. Banka şubelerinde yapmanız gereken nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesi ile kredi kartı başvuru formunu doldurmaktır. Banka yetkilisi bu evraklar ile inceleme işlemlerini başlatacaktır. İnceleme işlemlerin sizin kredi notu puanınız ve geliriniz incelenecek ve sonuç sizlere bildirilecektir. Kredi kartı başvurunuz olumlu olarak sonuçlandığında ise banka kredi kartı basım işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sizlere kredi kartınızı verecektir.

 

ING şubelerine gidecek vaktiniz yoksa ING kredi kartı başvuru işlemini internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Açılan sayfada kredi kartı başvurusunu gerçekleştirmek için bazı bilgileri girmeniz gerekmektedir. Sırayla T.C. kimlik no ve cep telefonunuzu girin. Daha sonrasında ise güvenlik kodunu da belirterek başvur butonuna tıklamanız yeterlidir. Başvurunuz alındıktan sonra banka yine inceleme işlemlerini başlatacaktır. İnternet üzerinden yapacağınız başvurular daha hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Kredi kartı başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlandığında bankaya gerekli evrakları vermeniz gerekebilmektedir. Kredi kartı basım işlemleri genel olarak bir hafta gibi bir süre almaktadır. Kredi kartı sizlere ulaştığında ise yapmanız gereken şifrenizi almaktadır. Şifre sonrasında hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Odeabank kredi kartı başvurusu başlıklı makalemizde Odeabank kredi kartı başvurma yolları, Odeabank kredi kartı başvurusu ve Odeabank kredi kartı nasıl başvurulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir