TEB kredi kartı başvurusu

TEB kredi kartı başvurusu

tebhhazırTEB kredi kartı başvurusu yaparak bankanın kredi kartı avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir ve yaptığınız alışverişlerden puanlar kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları biriktirerek bedava alışveriş yapma imkanından yararlanabilirsiniz. Yazımızı inceleyerek kredi kartı başvurusunu nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

TEB kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle bankanın size en yakın şubesine uğrayarak başvuru yapabilirsiniz. Bankada başvurusu yaparken bazı evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Banka sizlerden nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesi isteyecektir. Bu evraklar ile birlikte kredi kartı başvuru formunu da doldurduktan sonra başvurunuz banka tarafından inceleyecektir. İnceleme işlemleri bittikten sonra sizlere kredi kartı başvurunuzun sonucu bildirilecektir. İnceleme işlemleri genel olarak 3 iş günü sürebilmektedir. Kredi kartınız onaylanırsa banka sizlere kredi kartınızı ulaştıracaktır.

İnternet üzerinden TEB kredi kartı başvurusu yapma imkanınızda bulunmaktadır. Bunun için öncelikle buraya tıklayınız. Açılan sayfada bazı bilgileri belirmeniz gerekmektedir. Sırayla vatandaşlık numaranız, cep telefonu numaranız ve mail adresinizi belirtmelisiniz. Daha sonrasında güvenlik kodunu girip devam butonuna tıklamanız yeterlidir. Başvurunuz alındıktan kısa bir süre sonra banka sizlere kredi kartı başvurunuzun sonucu hakkında bilgi verecektir. Eğer olumlu cevap gelirse bankaya gerekli evrakları beyan etmeniz gerekebilir. Kredi kartı basım ve kargolama süreci genel olarak bir hafta veya on gün sürebilmektedir. Kredi kartı sizlere ulaştığında ise hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ING kredi kartı başvurusu başlıklı makalemizde ING kredi kartı başvurma yolları, ING kredi kartı başvurusu ve ING kredi kartı nasıl başvurulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*