Tekstilbank kredi kartı başvurusu

Tekstilbank kredi kartı başvurusu

tekstilbankhazıeTekstilbank kredi kartı avantajlarından yararlanmak için Tekstilbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra banka eğer başvurunuzu olumlu karşılarsa kredi kartınız sizlere ulaştırılmakta ve alışverişe hemen başlayabilmektesiniz.

Tekstilbank kredi kartı başvurusunuz bankanın şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın şubelerinden kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle bazı evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesidir. Bu belgelerin yanı sıra şubeden kredi kartı başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Bu işlemler sonrasında banka sizlerin başvurusunu inceleyecek ve kısa bir süre içerisinde kredi kartı başvuru sonucunuzu sizlere bildirecektir. Kredi kartınız onaylandığında ise basım işlemleri sonrasında kartınız sizlere ulaştırılacaktır.

Eğer bankanın şubelerine gidecek vaktiniz yoksa Tekstilbank kredi kartı başvurusu işlemini internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayınız(https://teksweb.tekstilbank.com.tr/teksweb/internet_project_jsp_html/xtKartBasvuru_t1.jsp?from_menu=1). Açılan sayfada bazı bilgileri belirtmeniz gerekmektedir. Sırayla vatandaşlık numaranızı, adınızı, soyadınızı, iş telefonunuzu, cep telefonunuzu girmelisiniz. Bu bilgiler sonrasında ise güvenlik kodunu girip devam butonuna tıklamalısınız. Devam butonuna tıkladığınızda başvurunuz banka tarafından alındı demektir. Banka daha sonrasında hızlı bir şekilde inceleme işlemlerini başlatacaktır. İnceleme işlemlerinde başvurunuz olumlu olarak sonuçlanması ile sizlere bilgi verilecektir. Kredi kartı basım işlemleri ve kartın adresinize ulaşması bir hafta ile on gün arasında değişebilmektedir. Kredi kartınız sizlere ulaştığında ise şifre belirleme işlemleri sonrasında kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TEB kredi kartı başvurusu başlıklı makalemizde TEB kredi kartı başvurma yolları, TEB kredi kartı başvurusu ve TEBkredi kartı nasıl başvurulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*