Odeabank kredi kartı başvurusu

Odeabank kredi kartı başvurusu

odeohazıurOdeabank kredi kartı başvurusu yaparak bankanın kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede taksitli alışveriş yapabilir ve yaptığınız alışverişlerden belirli oranlarda puanlar kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları ise Odeabank üye iş yerlerinde bedava alışveriş yaparak harcayabilirsiniz.

Odeabank kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle şubelerine gidebilirsiniz. Bankanın şubelerinde kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesinin yanı sıra kredi kartı başvuru formunu doldurmalısınız. Banka bu evraklar ile sizin kredi kartı başvurunuzu değerlendirmeye alacaktır. Değerlendirme sonrasında banka eğer uygun görürse kredi kartı basım işlemlerini başlatacaktır. Bu durumda kredi kartınız isterseniz adresinize gelebilir isterseniz de bankanın şubelerine gelebilir. Sizlerde bankanın şubelerinden kredi kartınızı alabilirsiniz.

Odeabank şubelerine gidecek vaktiniz yoksa internet üzerinden de Odeabank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu işlem için öncelikle buraya tıklayınız. Açılan sayfada başvuru yapacağınız kredi kartınız belirlemelisiniz. Daha sonrasında ise vatandaşlık numaranız ve cep telefonu bilgilerinizi girip güvenlik kodunu belirttikten sonra gerekli bilgileri doldurup başvurunuzu tamamlamalısınız. Başvurunuzu gönderdikten sonra banka yine inceleme işlemlerini başlatacaktır. İnternet üzerinden yapılan başvuruların sonuçları daha hızlı bir şekilde çıkmaktadır. Eğer kredi kartı başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlanırsa banka kredi kartınızı basacak ve sizlere ulaştıracaktır. Kredi kartı sizlere ulaştıktan sonra yapmanız gereken kredi kartınızın şifresini belirlemektir. Şifre sonrasında hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*