ING müşteri hizmetleri

ING müşteri hizmetleri ile iletişme geçerek bir çok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde kayıp çalıntı ihbarında bulunabileceğiniz gibi eft veya havale işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın ürün ve kampanyaların hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle kredi kartı kampanyalarını takip etmek ve detaylı bilgi almak için telefon bankacılığından hızlı bir şekilde bilgi alma imkanınız bulunmaktadır.

ING müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 0850 222 0 600 numarasını aramanız yeterlidir. Bu numara üzerinden günün her saati bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bakiye sorgulama veya borç sorgulama gibi işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmadan sorgulama işlemlerini sesli yanıt sistemi ile yapmanız da mümkün

Bir önceki yazımız olan HSBC Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde HSBC Bankası Müşteri Hizmetleri, HSBC Bankası Müşteri Hizmetleri numarası kaç ve HSBC Bankası Müşteri Hizmetlerine bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir