Kefilsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Daha çok öğrencilik hayatında gerekli olan kredi kartları artık Kefilsiz Kredi Kartı Veren Bankalar tarafından sağlanabilmektedir. Kefilsiz olarak bu hizmetten yararlanmanız için ilk olarak kredi notu incelenmektedir. Kredi puanınızın uygunluğu durumunda ise rahatlıkla kefilsiz olarak kredi kartı başvuruş yapabilirsiniz.

Aylık gelir tablonuz incelendikten sonra bu gelirlerin de belgelenmesi gerekiyor. Bazı bankalar gelir belgesi de talep etmeden bu konuda yardımcı olabilmektedir. Sadece kredi kartı değil, kefilsiz olarak kredi veren bankalarda günümüzde mevcuttur. Kefilsiz Kredi Kartı Veren Bankalar arasında ise Finansbank, Garanti Bankası, TEB, İNG Bank, Yapı Kredi Bankası, Akbank, Vakıfbank ve Halkbank bulunmaktadır. Bu bankalara müracaat ederek başvurunuzu iletebilir ve kefilsiz olarak kredi kartı imkânlarından yararlanabilirsiniz. Günümüzde bankalar arası rekabet giderek arttığı için tüketicilere yardımcı olabilme konusunda da gerekli destek sağlanmaktadır.

Bankaların internet şubelerinden de bu kredi kartlarına başvuru yapmanız mümkündür. Hızlı bir şekilde tarafınıza gelecek yanıtın ardından şubenize giderek kredi kartınızı alabilirsiniz. Ya da ev adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Bankalardan bir kredi ya da kredi kartı başvurusunda unutmamanız gereken ilk husus kredi notu uygulamasıdır. Kefilsiz ya da gelir belgesiz olarak başvuracağınız tüm işlemlerde yine ilk olarak bu puana bakılmaktadır ve bankanın sizi riskli görmediği durumlarda bu hizmetlerinden yararlandırmaktadır. Günümüzde kefilsiz kredi kartı talep edilebilir ve kısa sürede de sonuç alınabilmektedir.

Bu makalemde size  konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı