Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları

Kredi kartların çok fazla olması nedeniyle alışverişlerde puan sistemi uygulamaktadırlar. Kartların kullanımının artması ve aynı zaman belli şirketlerin müşterilerini memnun etmek hedeflenmektedir. Bu kampanyalardan en çok ilgi çekenleri arasında kredi kartı akaryakıt kampanyaları gelmektedir.

Maximum Kart market ve akaryakıt harcamalarına 25 TL maxipuan hediye vermektedir. Tabi bu harcamaları anlaşmalı olan market ve benzin istasyonlarından yapmanız gerekmektedir.  Bu anlaşmalı market ve akaryakıt istasyonlarından 4 defa farklı zamanlarda tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş edenler için geçerlidir.

Vakıfbank World Kartla farklı günlerde ve de tek seferde 5 kere 100.-TL ya da üzerinde alışveriş yapanlarda 40 TL World puan kazandırmaktadır. Bankanın bu kampanyası şirket kartlarında geçerli değildir. Bireysel kredi kartı kullanan müşterilerinde geçerlidir.

Bonus Kartta Total’den alışveriş yapan kart sahiplerine 35 TL Bonus kazanmanızı sağlamaktadır. Total istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde 75 TL yada daha üzeri bir akaryakıt harcaması yapmanız durumunda 30 TL ya da 35 TL kazanma imkanı sunmaktadır. Bu kampanyaya BonusFlaş uygulaması ile 35 TL, SMS yolu ile 30 TL kazanırsınız. Bu kampanyadan Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Money ve Paracard kredi kartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Bonus Kart aynı şekilde petrol ofisine özel 25 TL Bonus hediye etmektedir. Petrol Ofislerinden 4 farklı zamanda ve tek seferde en az 100 TL akaryakıt harcaması yaptığınızda 25 TL ya da 45 TL kazanabilirsiniz. Kampanyaya SMS ile kayıt yaptıysanız 25 TL, BonusFlaş uygulaması ile 45 TL Bonus kazanabilirsiniz.

 

Bu makalemde sizlere Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Bireysel Arsa Kredisi başlıklı makalemizde Arsa kredileri, Bireysel Arsa Kredisi ve Bireysel krediler bölümü hakkında bilgiler verilmektedir.