Kredi Notu Finansbank Sorgulama

Kredi Notu Finansbank Sorgulama

Kredi kullanma talebi ve başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu öğrenmenizde yarar bulunmaktadır. Eğer kredi notunuzu öğrenmeden önce kredi notunuzu öğrenmezseniz ve talebiniz ret olarak gelirse kredi notunuzda bir düşme daha yaşarsınız. Çünkü çok fazla kredi talebinde bulunup ret almanız sizin için bir eksi puandır ve bankalar bu durumu hoş bir şekilde karşılamazlar. Artık gelişen dünya ile birlikte bankalarda teknolojinin tüm nimetlerinden fazlasıyla yararlanmaktadırlar. Siz ister internet isterseniz farklı yöntemlerde istediğiniz anda kredi notunuzu öğrenebiliyorsunuz.

Kredi notu Finansbank sorgulama sayesinde bu teknolojiden sizde rahatlıkla yararlanabilirsiniz. İsterseniz Finansbank’ın kendi sitesine girerek internet üzerinden kredi notunuzu çok rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bankanın size sunmuş olduğu diğer bir yöntemde eminiz fazlasıyla hoşunuza gidecektir. Kredi notu Finansbank sorgulama SMS bankacılığıdır. Finansbank SMS bankacılığı ile kredi risk durumunuzu bir SMS ile öğrenmeniz mümkün. Bunun için yapanız gereken çok basit bir işlem var. Cep telefonunuzdan mesaj yaza giriyorsunuz ve büyük harflerle ‘KR’ yazıyorsunuz. Finansbank’ a ait olan kredi kartınızın ön tarafında yazan son dört hanesini ‘KR’ den sonra boşluk bırakarak ekliyorsunuz. Ve en son olarak da 2273’e mesaj yolluyorsunuz. Bu SMS ücreti 5 TL olarak belirlenmiştir. Kredi notunuzu bir SMS ile öğrenebiliyorsunuz. Bu bankanın size uygulamış olduğu bir kolaylıktır. Dediğimiz gibi bankalara gidip kredi notunuzu öğrenmek için zaman kaybetmiş olmuyorsunuz ve siz kendi notunuzu rahatlıkla değerlendirebiliyorsunuz.

Bu makalemde sizlere Kredi Notu Finansbank Sorgulama  konusunu anlatmaya çalıştım. Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı başlıklı makalemizde bankaların kredi kartları, birden fazla kredi kartı ve doğru kredi kartı kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.