PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu

PTT bilindiği gibi Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri.
Yapmış olduğu kargoculuk kariyerinin yanı sıra finansal olarak da hizmet vermeye başlamıştır. Bu anlamda Garanti Bankası’nın Bonus kredi kartı ile  anlaşarak PTT’ninde bir kredi kartı oldu. PTT Bonus kredi kartı başvurusu yaparak sizlerde kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

PTT Bonus kredi kartı başvurusu yapmak için herhangi bir PTT şubesine gidebilirsiniz. PTT şubelerinde yapmanız gereken gerekli evrakları vererek başvurunuzun alınmasını sağlamaktır. PTT kredi kartı başvurusu için nüfuz cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesi gerekmektedir. Bu belgeleri ilettikten sonra PTT ve Garanti Bankası ortaklaşa bir inceleme yaparak kredi kartı başvurunuzu incelemektedir. Bu inceleme işlemlerinde kredi notunuz ve gelir durumunuz önemlidir. Kredi notunuz yüksekse ve geliriniz kredi kartı kullanmak için uygun seviyelerde ise kredi kartı başvurunuz büyük olasılık ile onaylanmaktadır. PTT kredi kartı başvurusu işlemi internet üzerinden veya telefon bankacılığı üzerinden yapılmamaktadır. Bütün başvurular PTT şubelerinden alınmaktadır. Bu nedenle size en yakın şubeye gitmeniz gerekmektedir.

PTT Bonus kredi kartı başvurusu sonrasında başvurunuz onaylandığında ise kredi kartı basım işlemleri gerçekleştirilmektedir.
Kart basım ve kartın sizlere ulaşması genel olarak bir hafta veya on gün sürebilmektedir. Bu süre içerisinde kart size ulaşmakta ve şifre belirleme işlemleri sonrasında hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Bu sayede PTT ve Bonus imkanlarından yararlanarak avantajlı alışveriş yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Bu makalemde size PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

 

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde world kart başvuru sonucu, yapı kredi kart başvurusu sonucu öğrenme ve yapı kredi kkart başvuru sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir