QNB Finansbank Yılbaşı Kredisi

 

Finansbank, yıllardır ülkemizde bankacılık alanının önde gelen kuruluşlarından birisi olarak akıllarda kalırken, gücüne güç katmak için 2016 yılının sonlarında QNB ile güçlerini birleştirmiş ve QNB Finansbank olarak yoluna devam etmektedir. Kullanıcılarına bu birleşmeden hiçbir şekilde olumsuz etkilenmelerine neden olmayan kuruluş, tam aksine geliştirmiş olduğu yeni kredi paketleri ile müşteri potansiyelini de neredeyse ikiye katlamış durumdadır. Şuan QNB Finansbank yılbaşı kredisi, en fazla talep gören kredilerden birisidir. Çünkü, yeni yıla yeni umutlar ile başlayan kişilerin tüm beklentilerini karşılayan bu kredi paketinde, vade süreleri 48 aya uzatılmış, faiz oranları ise sabitlenerek %1,14 olarak belirlenmiştir.

Dosya masrafı alınmayan QNB Finansbank yılbaşı kredisi için, birkaç farklı yoldan kredi başvurusunda bulunabileceksiniz. Eğer banka ile düzenli olarak çalışıyorsanız ve almış olduğunuz tüm ürünleri zamanında ödemişseniz, bankaya gitme ve gelir belgesi sunma zorunluluğu sizlerin karşısına çıkarılmayacaktır. Tek yapmanız gereken, QNB Finansbank’ın internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamalarından başvuru yapmaktır. Bunun ardından kredi başvurunuz sisteme düşecek ve yalnızca beş dakika içerisinde de sonucunuzu öğrenebileceksiniz. 10 bin liraya kadar yapacağınız kredi başvurularınızda, şubeye gitmenize gerek kalmadan, QNB Finansbank’ta bulunan hesabınıza kredinizi alabilirsiniz. Fakat, 10 bin lira ile 50 bin lira arasındaki kredi başvurularınızda banka şubelerine giderek imza atmanız ya da gelir belgenizi bankaya iletmeniz sizlerden istenebilecektir.

En Para Kullanıcıları İçin Kolay Başvuru Fırsatı

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık için geliştirmiş olduğu En Para uygulamasında, bu kredi paketi için çok fazla ayrıcalık bulunmaktadır. En Para mobil bankacılık uygulamasına giriş yaoptıktan sonra, QNB Finansbank yılbaşı kredisine başvuru yapabileceksiniz. Aynı şekilde 10 bin liraya kadar olan başvurular için %1,14 faiz oranı ile 48 ay vade şansı sizlere sunulacaktır. Kredi notu şartı aranan bu işlemde, eğer kredi notunuz yüksekse, onaylanan krediniz doğrudan hesabınıza yatırılacak ve sizlerin kullanımına sunulacaktır. Bu yollar ile kredi başvurusu yapabileceksiniz. Fakat, bu kredi paketi için Ocak ayı sonuna kadar başvurular kabul eidlmektedir. Bundna dolayı oldukça hızlı davranmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Halkbank çeyiz hesabı başlıklı makalemizde çeyiz hesabı, çeyiz kredisi ve Devlet katkılı çeyiz kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.