Şeker Bank Hasat Kart
Şeker Bank Hasat Kart

Şeker Bank Hasat Kart

Şekerbank’tan Çiftçilerimize Özel Hasat Kart !

Hasat Kart ile üretiminize destek, kesenize bereket, hayatınıza büyük kolaylık geliyor.

İlaç, mazot, gübre, tohum ve fide gibi tarımsal ihtiyaçlarınızı şimdi alın, hasat zamanında faizsiz ödeyin. Hasat Kart Üye iş yerlerinin sizlere sunduğu avantajlardan yararlanın.

Hasat Kart ile yaptığınız harcamaları yine hasat zamanınıza göre belirlenen vadede hatta vadeden önce kısmen ya da tamamen ara dönemlerde ödeyin. Anlaşmalı tedarikçi firmalardan tarımsal girdi ihtiyaçlarınız için Bankamız ve diğer tüm Bankaların POS cihazlarından ise alışverişleriniz için kullanıp, PTT Şubelerinden borçlarınızı ödeyin.

Hasat Kart Sayesinde

 • Tedarikçi firmalarımızdan tarımsal girdi ihtiyaçlarınızı Hasat Kart ile karşılayabilir, ödemelerinizi hasat tarihinizde yapabilirsiniz. 
 • Anlaşmalı tedarikçi üye iş yerlerinden Hasat Kart ile yaptığınız alışverişlerde, 6 aya varan vade ve %0 faiz kampanya avantajından yararlanabilirsiniz.
 • Nakit ihtiyaçlarınızı Şekerbank şubelerinden, bankamız ve diğer banka ATM‘ lerinden, PTT ATM’lerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak karşılayabilir, Hasat Kart borçlarınızı yine Şekerbank Şubeleri ve PTT Şubelerinden ödeyebilirsiniz. 
 • Yıl içerisinde kartınıza geri ödeme yapabilir, gerektiğinde limit boşluğu çerçevesinde alışveriş veya nakit kullanabilirsiniz.
 • Tarsim sigorta primlerinizi bankamız şubelerinden ya da SBN Sigorta AcentelerindenHasat Kart ile öderken, borçlarınızı belirleyeceğiniz vadede faizsiz olarak kapatabilirsiniz.

   

  Hasat Kart Kredi Başvurularında İstenen Belgeler

 • Hasat Kart Başvuru Formu,
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
 • İl/İlçe Tarım Müdürlüğü’nden alınacak ÇKS ile su ürünleri yetiştiricileri ve de avcılığı için Su Ürünleri Yetiştiricilik Belgesi, arıcılar için Türkiye Arıcılar Birliği’nden alınacak AKS Belgeleri veya Ziraat Odası’ndan alınacak Çiftçilik Belgesi
Tüm Türkiye’de geçerli olan Hasat Kart hakkında detaylı bilgi almak ve HasatKart sahibi olmak için en yakın Şekerbank Şubesi’ne başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ev Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizde asgsri ücretliye ev kredisi veren bankalar, en düşük faizli ev kredisi veren bankalar ve Ev Kredisi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*