TEB Eft Ücretleri
TEB Eft Ücretleri

TEB Eft Ücretleri

TEB hesabınızdan yapacağınız eft işlemlerinde işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir. Banka eft ücretlerini belirlerken işlemin yapıldığı kanala göre ücret belirlemesi yapmaktadır. TEB eft ücretleri değişiklik gösterdiği için işlem öncesinden eft ücretinin ne kadar olduğunu bilmeniz oldukça önemlidir. Yazımızın devamını inceleyerek eft ücretleri hakkında gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz.

TEB eft ücretleri şubelerde yapılan eft tutarına göre belirlenmektedir.

Bankanın şubelerinden yapacağınız eft işlemlerinde minimum 50TL işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir. Göndereceğiniz paranın tutarına göre de %0,50 üzerinden hesaplama yapılarak eft ücreti belirlenmektedir. Yapacağınız eft işlemi için ödeyeceğiniz en yüksek tutarı ise 350TL olarak belirlenmektedir.

Banka hesabınızdan gerçekleştireceğiniz eft işlemlerini ayrıca telefon bankacılığı aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

TEB eft ücretleri telefon bankacılığı aracılığı ile yapılan eft işlemleri için farklı olmaktadır. Telefon bankacılığı aracılığı ile yapacağınız eft işlemlerinde banka işlem başına 10TL işlem ücreti tahsil etmektedir. Bu ücret vadesiz hesabınızdan tahsil edilmektedir.TEB-Türkiye Ekonomi Bankası Müşteri Hizmetleri için tıklayınız.

TEB internet bankacılığı üzerinden de eft işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet şubesi aracılığı ile yapacağınız eft işlemlerinde banka 3TL eft ücreti masrafı almaktadır. Bu tutar hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilmektedir. Ayrıca TEB mobil şubeyi kullandığınızda banka eft işlemlerinde herhangi bir ücret tahsil etmemektedir. Bu nedenle TEB hesabınızdan eft işlemlerinizi gerçekleştirirken herhangi bir ücret ödemek istemiyorsanız mobil şubeyi kullanabilirsiniz. Bu sayede işlem ücreti yapmadan cep telefonunuzdan eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*