Türkiye Finans Eft Ücretleri
Türkiye Finans Eft Ücretleri

Türkiye Finans Eft Ücretleri

Türkiye Finans hesabınızdan eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans yapılan eft işlemlerinden belirli ücretler almaktadır. Türkiye Finans eft ücretleri olarak eft işleminin yapıldığı kanala göre ücretler tahsil etmektedir. Yazımızda bankanın şubelerinden, telefon bankacılığından ve internet bankacılığından eft işlemlerinde ne kadar ücret tahsil ettiğini öğrenebilirsiniz.

Türkiye Finans eft ücretleri şubelerden gerçekleştirildiğinde yapılan eft tutarı üzerinden hesaplama yapılmaktadır.

Yapılan eft tutarının %0,50 si hesaplanarak eft tutarı hesaplanmaktadır. Ancak şubelerde yapılan eft işlemlerinde minimum ve maksimum tutarlar bulunmaktadır. Bankanın şubelerinden gerçekleştireceğiniz eft işlemlerinde minimum 25TL ödemeniz gerekmektedir. Türkiye Finans şubelerinden yapacağınız eft işlemlerinde maksimum olarak da 350TL eft işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Bankanın telefon bankacılığı aracılığı ile de eft işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için ödeyeceğiniz eft ücreti ise 6TL olarak belirlenmiştir. Bu tutar yapacağınız her eft işlemi için ödenecek tutardır. Telefon bankacılığı aracılığı ile gerçekleştireceğiniz bütün işlemlerde sabit olarak ödemeniz gerekmektedir. İşlem ücreti hesabınızdan tahsil edilmektedir.Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri için tıklayınız.

Türkiye Finans eft ücretleri için en uygun seçenek olarak bankanın internet şubesini kullanabilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde sadece 2TL işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu tutar yapacağınız her eft işlemi için aynıdır. Bütün eft işlemlerinde 2TL işlem ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ödemeniz hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilmektedir. İnternet üzerinden ödemelerinizi hem hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir hem de düşük eft ücretleri ödeyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TEB Eft Ücretleri başlıklı makalemizde TEB eft ücretleri, TEB eft ücretleri ne kadar ve TEB para gönderme ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*