Vakıfbank Eft Ücretleri
Vakıfbank Eft Ücretleri

Vakıfbank Eft Ücretleri

Vakıfbank üzerinden her türlü eft işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanacağınız eft işlemine göre de eft işlem ücretleri belirlenmektedir. Vakıfbank eft ücretleri konusunda detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Vakıfbank ücret ücretleri şubelerde gönderilecek olan tutara göre hesaplanmaktadır.

Gönderileriniz üzerinden hesaplama yapılırken eft tutarının %0,40 oranın eft ücreti tahsil edilmektedir. Vakıfbank eft ücreti minimum 35TL olarak hesaplanmaktadır. Maksimum eft ücreti ise 300TL olmaktadır. Bu tutarlar hem kasadan nakit ödeme hem de hesabınızdan ödeme yöntemleri için aynı şekilde belirlenmektedir. Ödeyeceğiniz en yüksek eft ücreti tutarlarıdır.

Eft işlemlerinizi Vakıfbank üzerinden gerçekleştirirken daha az ücret ödemek için telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde minimum 2,50TL ücret tahsil edilmektedir. Maksimum eft ücreti ise 19TL olarak belirlenmektedir.Vakıfbank müşteri hizmetleri için tıklayınız.

Vakıfbank eft ücretleri internet üzerinden en düşük şekilde belirlenmektedir. İnternet bankacılığını kullanarak eft ücretlerini daha da düşürebilirsiniz. Bunun için öncelikle Vakıfbank internet şubesini kullanmak için hesap açmalısınız. Daha sonrasında hesabınızdan dilediğiniz zaman eft işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı aracılığı ile yapacağınız eft işlemleri hem zaman olarak kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır. Hem de işlem ücreti olarak düşük tutarlar ödemektesiniz. Vakıfbank internet bankacılığı eft ücreti 2,50TL olarak belirlenmektedir. Bu tutar sabittir. Yapacağınız her eft işleminde bu tutarı ödemeniz gerekmektedir. Sizlerde internet bankacılığını kullanarak düşük eft ücretleri ile para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans Eft Ücretleri başlıklı makalemizde Türkiye Finans eft ücretleri, Türkiye Finans eft ücretleri ne kadar ve Türkiye Finans para gönderme ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*