Yapı Kredi Bankası Eft Ücretleri
Yapı Kredi Bankası Eft Ücretleri

Yapı Kredi Bankası Eft Ücretleri

Yapı Kredi Bankası hesabınızdan eft işlemlerini gerçekleştirdiğinizde banka tarafından işlem ücreti edilmektedir.

Yapı Kredi Bankası eft ücretleri ile eft işleminin yapıldığı kanala göre değişiklik göstermektedir. Bu yazımızda eft ücretlerinin ne kadar olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası şubelerinden eft işlemi yaptığınızda eft işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir.

İşlem ücretleri ise göndereceğiniz ücrete göre belirlenmektedir. Yapı Kredi Bankası şubelerinden eft işlemini nakit olarak gerçekleştirdiğinizde ödeyeceğiniz minimum ücret 50TL’dir. Maksimum ücret ise 500TL olarak belirlenmiştir. Eft ücreti göndereceğiniz tutara göre belirlendiği için nakit ödemelerinizde %0,50 olarak hesaplanan işlem ücreti hesabınızdan gönderdiğinizde ise %0,40 olarak belirlenmektedir. Hesabınızdan gönderilerde ise minimum ücreti 40TL maksimum 365TL olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığını kullanarak eft işlemini yaptığınızda 200.000TL’ye kadar olan eft işlemlerinizde 20TL gönderi ücreti alınmaktadır

. 200.000TL üzeri gönderilerinizde ise bu tutar 50TL olarak belirlenmektedir.

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri içi lütfen tıklayınız.

Yapı Kredi Bankası internet şubesini kullanarak da eft işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası eft ücreti bu durumda 3,50TL olarak belirlenmektedir. Bu tutar 200.000TL’ye kadar geçerlidir. 200.000TL üzerinde internet bankacılığı aracılığı ile eft işlemi yaptığınızda ise ödeyeceğiniz ücret 50TL olarak belirlenmektedir. Bu bilgiler ışığında sizlerde eft işlemlerinizi en uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman düşük eft ücreti ödemek için internet bankacılığını kullanmanız önemlidir.

 

Hızlı ve düşük tutarlarda eft işleminizi internet bankacılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Eft Ücretleri başlıklı makalemizde Vakıfbank eft ücretleri, Vakıfbank eft ücretleri ne kadar ve Vakıfbank para gönderme ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*