Yapı Kredi Sanal Pos

Yapı Kredi Sanal Pos

 

Bildiğimiz üzere, günümüz iletişim hizmetleri oldukça hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Bu gelişimle birlikte de internet üzerinden alışveriş yapılmaya başlanmıştır. İşte buna istinaden de Yapı Kredi Bankası, yapı kredi sanal pos ile e-ticaret dünyasına tüm üye işyerleri için bu büyük pazarda çeşitli ürün ve hizmetler sunmaktadır.

 

Çeşitlilik gösteren birçok ürün ve hizmet sunulmaktadır. Bunlardan hangisi size uygunsa onu kullanabilme imkânı da Yapı Kredi tarafından sunulmaktadır. Bu kapsamda sunduğu fırsatlar: işlem statü sorgulama, karma işlem, dövizli sanal pos, sanal pos ile ileriye yönelik işlemler, text rapor gibi sıralanmaktadır.

 

İşlem statü sorgulama; POSNET üye işyerleri, işlem bazında durum sorgulayarak olası sorunları çözebilme kolaylığı sağlamaktadır. Karma işlem; karma işlem geliştirmesiyle World üye işyerleri puan ile peşin veya taksitle yapabilmektedirler. Ayrıca işlem adedi yoğun olan şirketlere bu fırsat tavsiye edilmektedir.

 

Dövizli sanal pos; çalışma prensibi standart pos ile aynı olmakla birlikte Euro ve USD işlemleri için sadece yapancı kartlar ile çalışmaktadır. Sanal pos ile ileriye yönelik işlemler; üye işyerleri standart sanal pos ile ileri bir tarihe işlem onayı verebilmektedir. Text Rapor; üye işyerlerine diledikleri raporu istedikleri zaman ulaşma imkânı sağlar. Bu gibi birçok fırsat yer almaktadır.

 

Peki, hangi yapı kredi sanal pos sizin için uygun? Yapı kredi bize standart sanal pos, ortak ödeme sayfası, kolay mağazacılık ve web pos olmak üzere dört çeşit sanal pos sunmaktadır. Standart sanal pos; kredi kartı ile internet üzerinde e-ticaret yapılmasına olanak sağlayan, güvenli altyapı hizmetidir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Şifre Değiştirme başlıklı makalemizde değiştirme, kartı ve kredi hakkında bilgiler verilmektedir.