En İyi Kredi Kartı Hangisi

En İyi Kredi Kartı

Günümüzde bir karta En İyi Kredi Kartı diyebilmek için bazı kriterlere sahip olması gerekiyor. Bu kriterler arasında her konuda alışveriş fırsatı sunma, uzun vadeli taksit imkânları ve kredi kartlarının ekstra puan vermesi gibi özellikleri sıralayabiliriz. Ayrıca kart aidatı olmayan kredi kartları günümüzde daha çok tercih edilmektedir.

Yasa gereği aidatsız olarak kart imkânı sunan birçok banka var. Bu bankalar arasında Garanti Bankası ve Akbank da bulunuyor. Bunun yanında HSBC ve Finansbank da tercih edilen en iyi kredi kartları arasında yerini almış durumda. Çünkü bu bankaların kredi kartlarıyla yapılan alışverişlerinizde harcamalarınıza göre puan ve ekstra kampanyalara katılmak istediğinizde SMS aracılığıyla faydalanabiliyorsunuz. Elbette bu işlemler için farklı ücretlendirmeler mevcuttur. Bu özelliklerin yanında hem aidat ödemediğiniz hem de bankaların sizlere sunduğu hizmetler arasında uçak firmalarından indirimli biletlere sahip olabiliyorsunuz. Kampanya örnekleri elbette çoğaltılabilir fakat tüketicilerin kullanmak istediği En İyi Kredi Kartı özelliklerinin bu şekilde olması önemlidir. Yapacağınız alışverişlerden puan kazanarak farklı alışverişlerinizde de taksit imkânlarından faydalanacağınız kredi kartları da günümüzde hizmet vermektedir. Bu alamda İş Bankası en güzel örnekler arasındadır. ING bankası ise daha çok uçak firmalarıyla anlaşmalarına devam etmektedir. Bu sayede İNG kredi kartı kullanımları belirlenen kotayı aştığında firmalardan indirimli bilet alabiliyorsunuz.

Tüketicilerin en çok talep ettiği kredi kartlarının özellikleri bu şekildedir. Sizlerde tüm alışverişlerinizde geçerli olacak kredi kartları hakkında detaylı bilgilere yine bankaların internet sitelerinden ulaşabiliyorsunuz. Bankalar rekabeti artırmak için belirli dönemlerde çok güzel kampanyalar da sunmaktadır. Bu sayede tüketiciler hem puan biriktiriyor hem de biriken bu puanları en güzel şekilde değerlendirebiliyor. Günümüzde yaptığınız alışverişlerde 12 aya kadar taksit imkânları da sunuluyor. Bu durum elbette müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında son derece önemli bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bankalar daima rekabette olduğu için bu konudaki hizmetlerine devam edecektir. Özellikle belirli dönemlerde bu hizmetlerden yararlanmak adına en iyi kredi kartına sahip olmak için biraz araştırma yapmanızı ve sizler için en uygun bankayı tercih etmenizi öneriyoruz.

 

 

Bu makalemde size En İyi Kredi Kartı Hangisi konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.

Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Troy Türkiye Ödeme Yöntemi Nedir? başlıklı makalemizde troy ne zaman başlayacak, troy nedir ve troy türkiye ödeme yöntemi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.