Garanti Bank Kart Seçenekleri

Çalışma hacmi ve her alanda gösterdiği faaliyetler ile her zaman ön planda olan Garanti Bankası anlık nakit ihtiyacınızı gidererek sıkıntılarınız gerek kredi kartı hizmetleri gerekse nakit avans tanımlamaları ile gidermektedir. Kredi kartı kullanımı oldukça önemli bir husustur. Öyle ki edindiğiniz bir kredi kartı düzenli kullanıldığında bankanız tarafından nakit kullanım hakkı yükseltilir. Buda sizi yanılgıya düşürmemeli. Çünkü çoğu kişi bu alanda mağdur olabilmekte.

Kredi kartı kullanımızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda dengeli harcamalar yaparak kullanmanız sizlerin faydasına olacaktır. Limit arttıkça kullanım oranı da değişim gösterecektir. Bu açıdan dikkatli davranmalı ve kredi kartı limitimizi kontrol etmeliyiz. kredi kartımız bizi değil…

Garanti kredi kartı işlemleri çapında oldukça faydalı harcadıkça kazandıran kampanyalar oluşturmakta. Bonus kart ile yapılan harcamalarınızda kartınıza puan yüklenmektedir. Biriken puanlar Dünya’ nın dört bir yanında kullanılabilmekte. Nakit para ihtiyaçlarınızda belirlediğiniz oranda kart limitine göre uygun seçeneklerde taksitli olarak nakit avans çeke bilmektesiniz. Bu işlemlerin tümünü sanki bankanızdaymış gibi tüm ATM’lerden gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bank Bonus Card Başvurusu

Alo Garanti hizmeti ile oldukça fazla işlemi bir arada gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden ise yapmanız gereken Garanti Bank resmi sitesi üzerinden online başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek bilgi almak için beklemek. Kredi kartı başvurusunda ad, soy ad, TC Kimlik numarası ve telefon numarası gerekli olmakta.

Garanti Bank Kredi Kartı Başvuru Takibi

Yapacağınız kredi kartı başvurusu sonrasında başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını saptamak için resmi internet sayfasına girerek sizler için oluşturulan takip formunu doldurmanızdır. Bu formda yer alan bilgiler kapsamında Başvuruda bulunduğunuz kredi veya kredi kartı türü, başvuru sonrasında size verilen form numarası, telefon numaranız ve doğum tarihiniz istenmekte. Tüm bu bilgileri girerek kredi kartı istenimini onaylanıp onaylanmayacağını kontrol edebilirsiniz.

Garanti Bankası kart seçenekleri

Hayatınızın her anında ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanabileceğiniz birden fazla kart ve işlem seçeneğine olanak sağlayan bankanız Garanti ile nakit avans işlemlerinize dahi çözüm getirmektesiniz. Garanti Bank kapsamında olan kartları Paracard, Flexi kart, American Express, Miles & Smiles kredi kartı, BonusFlaş, Money Bonus olarak sıralayabiliriz. Kartınızla ilgili her hangi bir problem yaşadığınızda veya kartınızı çaldırdığınız da 444 0 333 numaralı Garanti hattını arayarak işleminizi en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için Garanti Bank hizmetleri arasında bir çok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Garanti Bank hizmetleri çok yönlü olup müşterilere özel imkanlarda fiyat grafiği ve insan kaynakları alanında kariyer işlemlerinde bir çok sosyal proje bulunmaktadır.

Herkes için beklenenden fazla alternatifler sunan banka ”Başka bir arzunuz?” adlı sloganı ve bu alanda yaptığı reklam çalışmaları ile tüm gözleri üzerine çekmekte.

Kredi ihtiyaçlarını e- kredi işlemleri üzerinden yürüten banka araba, ev, kısa süreli ihtiyaçlar ve diğer ihtiyaçlarınız için bir çok kredi olanağını müşterilere sunmaktadır.

Garanti kredi için gerekli belgeler

  • Nüfus cüzdanı başta olmak üzere çalışanların çalışma durumu göz önüne alınarak talep edilen belgeler olmakta.
  • Sabit ücretli çalışan iseniz maaş bordrosu veya gelir yazısı
  • Emekliyseniz Emekli tanıtım kartı
  • Şahsi şirketiniz varsa Vergi levhası ve de Yıllık Gelir Vergisi
  • Sermaye şirketi ortağı iseniz Yıllık Kurumlar Vergisi ve Vergi Levhası
  • Kira geliriniz varsa kira gelir tapusu ve en az 2 yıllık olmak üzere kira tahsilatı belgesi
  • Çiftçi iseniz o vakit çiftçilik belgesi ve Zirai Kazanç Gelir Belgesi gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan HSBC Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde hsbc advance, hsbc bank ve hsbc kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.