Garanti Pos Destek

Garanti Pos Destek

 

Çalıştığım firma garanti pos cihazını kullanmaktadır ve bu sayede garanti pos cihazı ile tanıştım karmaşık ve bunun için garanti pos cihazı destek hattının telefonda da takıldıktan sonra belli bir sürede iletişimde kalıp herhangi bir sorun veya soru var mı diye araması, ilgi göstermesi, bence çok büyük bir avantaj olur.

 

Garanti bankası uluslararası banka durumunda ve güçlü bir banka ve bu tarz bir bankanın pos cihazı için basit ve teknolojik bir cihaz vermesi ve buna göre de destek sistemini oluşturması, müşterilerinin garanti pos cihazına ve bankaya önem vermeleri gerekmektedir. Garanti pos destek, başka firma üzerinden hizmet veriyorsa bu garanti için büyük sıkıntı doğurabilir. Maliyet düşse de, kaliteli hizmet her zaman önemlidir.

 

Bu zamana kadar sorun yaşamadım ve yaşayacağımı düşünmüyorum. Ama burası Türkiye ve ne olacağı belli olmaz. Çünkü biz Türkler sorun yaşadığımızda o sorunun hemen çözülmesini ve detaylarla uğraşmayı istemeyiz. Bu yüzden garanti pos destek tarzı destek hatları hep sorunlarla uğraşırlarken sinir sistemlerini aldırmış eleman bulmak zorundadır. Bu hizmet için önemlidir.

 

Ayrıca, ilk başta da dediğim gibi insanlara garanti pos destek adına telefondan da belirli eğitim ve belli zamanlarda müşterileri arayarak sorun var mı veya sorunu diye ilgi göstermek ve insanları bilinçlendirmek, garanti pos desteği arayanların sorunlarını hızlı çözmeye başlayacağını gösterecektir. İnsanların da bilinçli sorunlar için arayacakları ve o sorunların çözüm alacağını anlayacakları bir bilince ulaşmış olacaklardır. Garanti pos destek, ilgili bir strateji ile şikâyetleri de en aza indirebilir

Bir önceki yazımız olan Hisse Senedi Nedir başlıklı makalemizde hisse, nedir ve senedi hakkında bilgiler verilmektedir.