İş Bankası Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajlı Yönleri

Kredi kartı pazarında ülkemizde bankalar arasında ciddi anlamda bir rekabet yaşanmakta, 54 milyon civarı kart kullanıcısı bulunduğu belirtilen Türkiye ‘de tüm bankaları pastadan aldığı pay miktarını büyütmek için tüketicilere birçok kampanya ve fırsat sunmaktadır. Kredi kartı piyasasının önemli oyuncularından birisi de Türkiye İş Bankası ‘nın kredi kartı markası olan Maximum Kart ‘tır. Bu yazımızda sizlere kısaca İş Bankası kredi kartı özellikleri ve avantajları nelerdir bahsetmeye çalışacağız.

Maxi Puan

Maximum kartınız ile yapacağınız alışverişlerde % 1 ‘e varan miktarlarda Maxi Puan kazanabilirsiniz. Örneklendirecek olursak; her 50 TL ‘lik alışverişinizde 0,50 TL  maxi puan kazanılmaktadır. Bu puanları da biriktirerek alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. 1 Maxi Puan 1 TL değerindedir.

İş Bankası Kredi Kartı Özellikleri

Taksitli Alışveriş

Yaklaşık 200 bin civarında Maximum kart ile anlaşmalı olan iş yerlerinden cazip taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kuyumcularda 4 taksit, elektronik eşyalarda 6 taksit, sağlık harcamaları, seyahat, konaklama gibi hizmetler için 9 taksit, beyaz eşya, mobilya, giyim için 12 taksit yaptırabilirsiniz.

Ödeme Kolaylığı

Türkiye İş Bankası şubelerinden, internet bankacılığından ya da İş Cep uygulamasından kolayca Maximum Kart borcunuzu ödeyebilirsiniz. Borcunuzu ödemeniz için şubelere gitmenize gerek yoktur.

Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans

Acil para ihtiyaçlarınızda ister taksitli isterseniz de taksitsiz olarak cazip oranlar ile nakit avans çekebilir ve nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

Eğer sizler de Maximum Kartın cazip fırsatlarından yararlanmak istiyor ve bir Maximum kart sahibi olmak istiyorsanız; ister herhangi bir Türkiye İş Bankası şubesine, ister İş Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 724 0 724 nolu telefonu arayarak, ister internet bankacılığından, ister mobil bankacılıktan, isterseniz de bankanın resmi internet sitesi olan www.isbank.com.tr adresi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Direkt olarak İş Bankası Maximum Kart kredi kartı başvuru formuna ulaşmak isteyenler; http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx linkine tıklayabilirler.

Başvuru Takibi

Kredi kartınız ile ilgili saymış olduğumuz başvuru kanallarından herhangi birisi ile başvurunuzu yaptıktan sonra yine aynı kanallar vasıtasıyla kredi kartı başvurunuzun ne aşamada olduğu, kabul edilip edilmediği hususlarını sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Borcu  Ödenmediğinde Borç Ne Olur ? başlıklı makalemizde kara liste, kart borcu ve kredi notu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*