Odeabank kredi başvurusu
Odeabank kredi başvurusu

Odeabank kredi başvurusu

Odeabank kredi başvurusu ile ilgili işlemlerde hangi evraklar gerekli. Kredi başvurusu için neler yapılmalı? Tüm soru ve görüşlerinize yön bulabileceğiniz Odeabank kredi başvurusu adlı yazımızı inceleyerek kredi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bankacılık işlemlerinde de olduğu gibi Odeabank SMS hattı ile veya internet şubeciliği ile kredi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. SMS hattı için KREDİ yazıp 8444′ e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra PTT şubelerini ziyaret ederek de başvuru formunu doldurup kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Odebank kredi başvurusu

İhtiyaç, konut ve taşıt kredisi bazlı uygulanan Odeabank kredi başvurusu işlemlerinde satın almak istediğiniz birime özgü işlemler ve faiz oranları ile karşılaşmaktasınız. Odeabank kredi kampanyaları alanında ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, trink’o, eğitim kredisi ve ev tadilat kredisi dahil olmak üzere bir çok kredi kampanyasını bulabilmeniz mümkün.

Taşıt kredisi

Yeni veya ikinci el araçlar için mevcut kampanya ve Odeabank taşıt kredisinden faydalanarak satın alabilirsiniz. Taşıt kredisi alanında 48 aya kadar süren vade seçenekleri ile her bütçeye özel ödeme planları baz alınarak gerçekleşen kredi seçeneği bulunmakta. Ödeme imkanları ile ilgili detaylı bilgi almak veya başvuruda bulunmak için size en yakın Odeabank şubesini ziyaret etmelisiniz.

İhtiyaç kredisi

İhtiyaçlara yönelik kredi başvuruları giderek artış göstermektedir. Kimi zaman ev dekorasyonumuz kimi zaman ise tatil planlamalarımız için ihtiyaç kredisi alma zorunluluğunda bulunabiliriz. Bizlere hesaplı çözümler ile ihtiyaçlarımızı giderebilecek nitelikte kredi imkanı sunan Odeabank geri ödemelerinizde 36 aya varan vade seçenekleri ve uygun ödeme koşulları ile sizlere ihtiyaç kredinizi alarak sıkıntılarınızdan kurtulmanızı vaad ediyor.

Konut kredisi

Ev sahibi olmak isteyenlere özel destek sağlamakta olan kredi seçeneklerinden bir tanesi de konut kredisi olmakta. Konut kredisi ile ilgili işlemlerde teminat gösterebileceğiniz gayrimenkul veya arsa gibi birikimleriniz olduğunda ipotek ettirerek oldukça kolay ve hızlı bir şekilde konut kredinizi Odeabank’ dan alabilirsiniz. Kredi ödemeleri esnasında ödediğiniz tutarın yanı sıra ekstra toplu bir şekilde yapılacak olan ara ödemeler kredinizde uygulanan faiz oranlarına etki etmektedir. Yani kredi faiz oranınız ara ödemeleriniz baz alınarak düşürülmektedir.

Müşterinin özel ödeme istemi değerlendirmesinde 10 yılı aşkın sürede konut kredisi alarak ödeme yapabilmektedir. Lakin sektörde bulunan diğer bankalarda dahil olmak üzere tüm konut kredileri 120 ay vadeli olarak yapılandırılmaktadır. Ödemeler kredi alan ailenin bütçesi doğrultusunda  uygun koşullarda sunulmaktadır. Lakin ne kadar uzun süre ödeyebileceğinize değil nasıl kısa sürede kredinizi bitirebileceğinize odaklanmalısınız. Çünkü kredi ödemeleri uzadıkça bankanızın size sunduğu kredi faiz oranı da o kadar ödemekte olduğunu kredi üzerine eklenmektedir. Bu açıdan kredi işlemlerinizdeki vadeler ne kadar kısa olursa o denli borçlarınız da azaltılmış olmaktadır.

Odeabank kredi başvurusu için gerekli evraklar

Odea-bank kredi başvurusu ile ilgili yapılacak işlemler ve gerekli evraklar hemen hemen diğer bankacılıklar ile aynı şekilde olmaktadır.

T.C Kimlik numarası (sürücü belgesi veya pasaport da olabilir.)

Gelir belgesi

Doğalgaz, elektrik veya su fatura (son 3 aylık döneme ait)

Serbest meslek sahipleri için vergi levhası

Oda kayıt belgesi

Ticaret sicil Gazetesi

Kişi emekli ise emekli maaşı hesap cüzdanı

Maaşlı çalışan iseniz maaş bordrosu gerekmektedir. Gayrimenkulü bulunanların gelirinin gösterildiği bir kira sözleşmesi veya kontrat gerekmektedir. Kredi işlemlerinizde sizin adınıza her hangi bir şey yok eşinizin adına bir mülkiyet var ve bunu ipotek ettirebilmekteyseniz o vakit başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ev Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizde asgsri ücretliye ev kredisi veren bankalar, en düşük faizli ev kredisi veren bankalar ve Ev Kredisi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*