Öğretmenler İçin En Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Öğretmenler İçin En Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Türkiye’de hizmet veren bankalar farklı meslek gruplarını yönelik özel kampanyalar düzenlerken en çok merak edilen detaylardan bir tanesi öğretmenler için düşük faizli kredi veren bankaların hangileri olduğudur.

Türkiye’de hizmet veren bankalar farklı meslek guruplarına yönelik sunduğu hizmetlerden düşük faiz oranları üzerinden cazip kredi seçenekleri yaratmaktadır. Böylece kişilerin kredi başvurularının hızlı bir şekilde sonuçlandırılması ve kampanya dahilinde kredi imkanından yararlanılması da mümkün olmaktadır.

Öğretmenlere Özel Kredi Seçenekleri

Türkiye’de en çok merak edilen soruların başında düşük faizli öğretmenlere kredi veren bankalar sorusu yer alırken bu konuda pek çok farklı banka özel kampanyalar düzenleyerek seçenekler yaratmaktadır. Bu bakımdan öğretmen olan ve aynı zamanda kredi sicili belirlenen seviyelerinin üzerinde olan kişilerin yapacağı müracaatlar olumlu bir şekilde gerçekleştirilecektir. Kredi alma yeterliliği bulunan kişiler yaptıkları başvuru sonrasında maksimum 3 iş günü içerisinde kredi başvurusunun sonucunu öğrenebilir.

Bu bakımdan kredi başvurusu ile birlikte bu konudaki tüm soru işaretleri gidererek nakit ihtiyacı karşılanabilir duruma gelecektir. Kredi konusunda tüm bu işlemlere dikkat edilmesi herhangi bir sorun yaşanmasını önlemektedir. Türkiye’de özellikle öğretmenlere yönelik sürekli kampanyalar düzenlemektedir.

Öğretmenlere Düşük Faizli Kredi

Bankalar tarafından düzenlenen bu kredi imkanları ile birlikte öğretmenler normal faiz oranlarının çok daha altında bir oran üzerinden kredi alma imkanlara sahiptir. Bu bakımdan öğretmen olan ve kredi almayı düşünen kişiler aşağıdaki listeyi inceleyerek hangi bankadan ne kadar bir faiz oranı üzerinden kredi alabileceğini görebilir. Bütün bu bilgiler doğrultusunda bankalar tarafından hazırlanan güncel kampanyalara göre öğretmenlere en düşük faiz veren bankalar ve faiz oranları şöyledir;

Banka Kredi faiz oranı % Kredi vadesi
Akbank 0,99 12
1,02 36
Halkbank 0,97 36
0,99 60
Vakıfbank 0,99 60
Odea bank 1,09 36
Teb bank 1,10 36
Garanti bankası 1,04 36
İng bank 1,08 36

Bir önceki yazımız olan Ticari Kredi Alma Şartları başlıklı makalemizde ticari kredi, ticari kredi nasıl alınır ve Ticari Kredi Nedir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*