Tatil Kredisi Veren Bankalar 2016

Tatil Kredisi Veren Bankalar 2016

 

Günümüzde birçok ihtiyacımıza koşan banka kredileri artık konut, bireysel ihtiyaç kredisi gibi kredilerin yanı sıra bu sıcak yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirebilmemiz için tatil kredisi seçeneğini de bize sunmakta.

 

Tatil planlarını ertelemeden yapmak ya da yaptığınız tatil planını daha eğlenceli ve kaliteli bir hale getirerek revize etmek için tatil kredileri iyi bir fırsat. Birçok bankanın sunduğu tatil kredisinin faiz oranları ve vade seçenekleri; bankalara, alacağınız kredi miktarına ve ödeyeceğiniz taksite göre değişmektedir. Aynı zamanda tatil kredisi veren bankalar 2016 arasında bazı bankaların sunduğu taksit erteleme, ek taksit ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Haydi, hemen tatile!

 

 Yapı Kredi Tatil Kredisi

 

Yurtiçi ve yurtdışı seyahat harcamalarınız dahil olan Yapı kredi tatil kredisine TC kimlik numaranız, aylık net geliriniz ve almak istediğiniz kredi türünü belirterek SMS, bireysel internet bankacılığı, telefon bankacılığı yoluyla kolayca başvurabileceğiniz gibi en yakın Yapı Kredi şubesine gidip de başvurabilirsiniz. 36 aya varan vade seçenekleri, gelir durumu ve masraflarınıza göre bütçenizi zorlamayacak bir ödeme planı yapılandırmasıyla Yapı Kredi bütçenizi sarsmayacak bir tatili size sunmakta.

 

 Fibabanka Tatil Kredisi

 

Sadece yurtiçi tatil harcamalarında geçerli %1.19 ile %1.29 arasında değişen uygun faiz oranları, 3000 TL ile 20000 TL arasında geniş bir aralıkta kredi arz eden fibabanka hayalinizdeki tatili önünüze sermekte. Faiz oranları vadeye göre değişmekte olup 24 aya kadar vade seçeneği de sunmakta olan fibabanka %0.50 komisyon oranı almaktadır. Alacağı faiz ve komisyon oranlarına zorunlu sigorta ücreti ve kredi tahsis ücretleri dahil değildir.

 

 Vakıfbank Jolly Tur Banka Kredisi

 

           Tatil kredisi veren bankalar 2016 arasında bazı firmaların düzenlediği turlara özel tatil kredisi sunan bankalardan biri Vakıfbank’tır. Jolly Tur ile yapacağınız tatillere özel, aldığınız tatili de ekstra taksitlendirebileceğiniz krediye önce geliriniz ve TC kimlik numaranız ile SMS yoluyla daha sonra şubeye gidip başvurabilirsiniz. 500 TL ile 3000 TL arasında kredi kullanma imkânı sunan Vakıf bank 3 aydan 24 aya kadar vade imkânı sunmakta. 24 ay vade seçeneği için faiz oranı % 1.55 olan masrafsız kredinin aynı zamanda zorunlu hayat sigortası yaptırma koşulu bulunmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Kredi Çekme Şartları Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir