Vakıfbank Kredi Kartı Limit Artırma
Vakıfbank Kredi Kartı Limit Artırma

Vakıfbank Kredi Kartı Limit Artırma

Vakıfbank kredi kartı kullanıyorsanız alışverişlerinizden dolayı kredi kartı limitinizin yetmediği anlar olabilir. Bu gibi durumlarda Vakıfbank kredi kartı limit artırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kredi kartınızın limitini yükselterek daha çok alışveriş yapma imkanından yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı limit artırma işlemini gerçekleştirmek için öncelikle bankanın şubelerine gidebilirsiniz. Banka şubelerinde yapmanız gereken son aya ait güncel gelirinizi banka yetkilisine beyan etmektedir. Banka yetkilisi vermiş olduğunuz evrak doğrultusunda limit artırma başvurusunu gerçekleştirecektir. Bu başvuru genel merkez tarafından incelenmekte ve uygun görüldüğünde limit artırma işlemi gerçekleştirilmektedir. Genel olarak inceleme ve limit artırma işlemleri 3 iş günü sürebilmektedir.

Yapacağınız başvuruyu ayrıca telefon bankacılığı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığında müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcisine beyanınızı ilettiğinizde yetkili başvurunuzu alacak ve gerekli incelemelerin başlatılmasını sağlayacaktır.Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası için lütfen tıklayınız.

Bu işlemi ayrıca internet bankacılığı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığında kredi kartı bölümünden limit artırma talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Banka başvurunuzu aldığında sizin kredi notu puanınızı ve gelirinizi inceleyecektir. Eğer az riskli görünüyorsanız banka sizin kredi kartınızın limitini belirli oranlarda artıracaktır.

Vakıfbank kredi kartı limit artırma işlemi için ayrıca otomatik limit artırma talimatı da verebilirsiniz. Bu talimatı verdiğinizde banka sizin kredi kartı harcama ve ödemelerinizi inceleme altında tutacaktır. Eğer düzenli ödemeler gerçekleştirirseniz banka gerek gördüğü zamanlar limitinizi otomatik olarak artıracaktır. Bu sayede limit artırma için herhangi bir başvuru yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Bu makalemde size Vakıfbank Kredi Kartı Limit Artırma konusunu anlatmaya çalıştım.Her türlü bankacılık sektörüne ait soru ve sorunlarınız da karşılıksız bir şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.Sorularınızı Soru-Cevap bölümünden yazmanızı rica ederim.
Borçsuz günler dilerim
Kredi Uzmanı

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde world kart başvuru sonucu, yapı kredi kart başvurusu sonucu öğrenme ve yapı kredi kkart başvuru sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*